(+48) 602 715 452
18 267 92 28

Rusza Rabkoland

cze08

Rusza Rabkoland

pokoje.qp.pl Blog

6 czerwca rozpoczyna działalność Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland w Rabce-Zdroju. Wśród czekających na premierę nowości znajduje się między innymi nowy Latający Autobus. Na dzieci czeka także wykonany z naturalnych elementów plac zabaw Domki Skałuchów, są też nowe Koparki, którymi (po wrzuceniu monety) można przesypywać prawdziwy piasek i żwir. Pojawiły się nowe punkty z jedzeniem, a menu w pozostałych przeszło rewolucję.

Zmianie uległ także cennik – wprowadzono dodatkową kategorię biletów dla „średnich” dzieci. Obecnie maluszki do 90 cm wchodzą za darmo, bilet dla dzieci od 90 do 120 cm kosztuje 39 zł, a dla większych dzieci i dorosłych – 49 zł. P

Park w czerwcu będzie czynny tylko w weekendy oraz w cały długi weekend, a od 27 czerwca otwarty będzie codziennie (także w święta i niedziele niehandlowe) od 10:00 do 18:00.

Jak zapewnia prezes, Piotr Wiecha, Rabkoland jest całkowicie przygotowany na nowe normy:

„Już od dawna, obserwując sytuację w marketach czy galeriach handlowych, zaopatrywaliśmy się we wszelkie środki higieny i szykowaliśmy park na nową rzeczywistość: montowaliśmy pleksi, naklejki wyznaczające odstępy… Muszę przyznać, że byliśmy przygotowani na znacznie większe obostrzenia! Choć z punktu widzenia pracowników trochę się zmieni, na przykład Rabkoland będzie codziennie dezynfekowany – jesteśmy przekonani, że goście nie odczują dużej różnicy w porównaniu z poprzednim sezonem.”

Źródło: http://www.gorce24.pl

Źródło fotografii: http://www.gorce24.pl

Skontaktuj się z nami